ЗДО с.Водиця

Вурста Марія Юріївна

Стаж роботи: 35 років

Освіта: неповна вища

Бути завідувачем  ДНЗ - дуже складна та кропітка професія. Від кого залежить налагоджена  робота дошкільного навчального закладу? Звісно, насамперед, від керівника.

У тому, що завідувач має бути хорошим керівником, організатором, ніхто не сумнівається. Керувати професійно – справа складна. Справжній професіоналізм керівника- це уміння створити творчий   колектив.

Завданнями  педагогічного колективу, який вона очолює,   є створення умов для формування елементарних трудових та художньо – продуктивних навичок, самостійності, культури  та безпеки трудової діяльності;формування у дошкільників природничо – екологічної компетентності та відповідального ставлення до природного довкілля. Розвивати мовлення дітей дошкільного віку  відповідно до сучасних вимог , інноваційних технологій, методик виховання та навчання

Зміст освітньої роботи з дітьми нашого дошкільного закладу відповідає основним вимогам та концептуальним засадам Базового компоненту дошкільної освіти України – оволодіння змістом дошкільної освіти упродовж усього періоду дошкільного дитинства, визнання цінності кожної вікової сходинки в особистісному розвитку при повній реалізації дитиною своїх потенційних можливостей.

У своїй роботі педагогічний колектив активно використовує інноваційні педагогічні технології, що дає змогу урізноманітнити освітній процес в ДНЗ, зробити його цікавим для дітей, педагогів та батьків, які є повноправними учасниками освітнього процесу в нашому дошкільному закладі