РАХІВСЬКА ВІТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

Народилася 23 січня 1997 року,закінчила Мукачівський державний університет- магістр за спеціальністю вихователь дошкільного віку.Рахівська В.В., працює в Водицькому закладі дошкільного віку з 2017 року на посаді вихователя. Віталія Василівна як вихователь успішно реалізує сучасні вимоги до організації процесу розвитку дитини. Основною метою у вихованні підростаючого покоління вважає розвиток самостійності,ініціативності та творчого потенціалу вихованців. Вміє організовувати сприйняття та осмислення навчального матеріалу. Досягла вагомих результатів у розвитку пізнавальної активності дітей. Використовує особистісно-орієнтований підхід до організації освітнього процесу. Багато уваги приділяє розвитку активного мовлення дітей. Широко використовує ігрові методи у роботі з дітьми та володіє акторським мистецтвом. Рахівська В.В. сучасний та креативний вихователь,використовує сучасні техноголії та методики для розвитку дошкільників.Бере активну участь у засіданнях методичного об`єднання вихователів. Вона користується авторитетом серед педагогічних працівників та батьків. Стримана, інтелігентна в ній поєднується величезна  працьовитість, любов до професії та дітей.